Za všetko môže zápisník Ludvika,

ktorý sa približne pred 100 rokmi vybral objaviť záhadnú silu, o ktorej sa vo vtedajšej Prahe hovorilo potajme. Tento Ludvik si do zápisníka zaznamenal všetko o Bráne do Raja, ako sa k nej dostať a aký je kód k jej otvoreniu.

Avšak všetko zabalil do hádaniek. Netúžil, aby sa k Bráne do Raja dostal každý.

Chcete vedieť viac?
Stiahnite si ukážku zápisníka ZDARMA

Vydaj sa po indíciách zo zápisníka a objav aj ty Bránu do Raja

Cesta k Bráne do Raja vedie cez 19 úloh, ktoré ak správne vyriešite, získate kód, ktorý vám Bránu otvorí.

Jednotlivé úlohy sú roztrúsené v centre  mesta Spišská Nová Ves. Indície v Ludvikovom zápisníku vás postupne budú viesť a vy budete získavať časti kódu, ktoré budete zapisovať do tajničky. Výsledkom bude rozlúštenie kódu, ktorý vám otvorí Bránu do Raja.

Čo vás čaká ? Ako hrať? Ako bude celá hra prebiehať? Chcete vedieť viac? 

Pomôcky, ktoré sa určite zídu

V každom pátrackom príbehu sa vyskytne chvíľa, kedy sa hrdina zasekne a nevie ako ďalej. A vtedy sa na scéne objaví nečakaná pomoc. Nebude to inak ani pri tejto hre. Ak sa zaseknete pri nejakej úlohe, čakajú na vás pomôcky, ktoré vás nasmerujú správnym smerom.

Hru si kúpite teraz, ale hrať ju môžete kedykoľvek počas roka

Táto hra je aktívna 365 dní, a teda máte celý jeden rok na to, aby ste sa vydali po stopách Ludvikovho zápisníka. Je len na vás, kedy sa rozhodnete objaviť Bránu do Raja. Nezáleží na ročnom období ani na dni v roku. Môžete ju hrať cez pracovné dni, ale aj cez víkend alebo ráno, večer a možno vás zláka nočné objavovanie, ktoré dodá hre poriadnu dávku dobrodružstva. 

Poodhaľte tajomstvo Ludvikového zápisníka

a stiahnite si ukážku ZDARMA

Spoznáte mesto, zažijete dobrodružstvo, preveríte svoje pátračské schopnosti

Hru môžete hrať sám alebo spolu s priateľmi či rodinou. Taktiež môžete súťažiť proti sebe dve alebo viac skupiniek a hrať o to, ktorá z vás vyrieši úlohy ako prvá a objaví Bránu do Raja.

Vyberte sa po stopách Ludvika, objavte Bránu do Raja a pridajte sa k vyvoleným

Čo sa šepká o hre?

Niečo z Facebooku ....